header.jpg

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym
dziewcząt i chłopców
IMG 4621

Dnia 18.12.17r w hali sportowej II LO odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Landowska kl. I TG, Małgorzata Kosecka I TH, Patrycja Kowalewska III TŻ. Dziewczęta w półfinałach rywalizowały z zespołami ze szkół: I LO, ZSP Skórcz, ZSE plasując się na IIm w grupie i awansując do finału Mistrzostw Powiatu. W grupie finałowej o II m przegrały rywalizację z II LO o IIIm przegrały z I LO plasując się ostatecznie na IV miejscu.

Drużynę chłopców reprezentowali uczniowie: Jakub Gdaniec IV TE, Mariusz Tuszkowski IV TE, Mikołaj Zieliński IV TOT, Igor Hinca I TE
Chłopcy w półfinałach rywalizowali z zespołami ze szkół: ZSR Bolesławowo, ZSP Skórcz, ZSE plasując się na II miejscu w grupie i zapewniając sobie awans do finałów. W grupie finałowej o II miejsce przegrali z zespołem z II LO i po zaciętej walce wygrali mecz  z ZSZ uzyskując III miejsce.
Poziom wszystkich drużyn był wysoki i bardzo wyrównany. Nasze reprezentacje Dziewcząt i chłopców ambitnie walczyły o każdy punkt wykazując się dużą wolą walki. Serdecznie gratuluję zdobytych wyników sportowych.
Opiekun: Justyna Szweda

IMG_4500.JPGIMG_4518.JPGIMG_4524.JPGIMG_4564.JPGIMG_4565.JPGIMG_4621.JPGIMG_4634.JPGIMG_4637.JPG

Joomla templates by a4joomla