header.jpg

Aktualności - wolontariat

26 Finał
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
20180114 133855

14 stycznia 2018r. odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z całego kraju zbierali pieniądze, aby pozyskać środki „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny aktywnie włączyli się do pracy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Z wizytą w Domu św. Elżbiety
w Starogardzie Gd
DSC 3738

Dnia 5. 01.18r wolontariuszki naszej szkoły: Sandra Strączek II TH, Aleksandra Rożek I TH, Oliwia Stobińska I TŻ, Kamila Turek I TH, Julia Przeradzka IITG, Milena Gutkowska II TŻ odwiedziły osoby starsze mieszkające w Domu św. Elżbiety w Starogardzie Gd. Celem naszego przyjazdu było zaprezentowanie Kolęd oraz spędzenie czasu wolnego z mieszkańcami Domu Opieki.

"Nakrętki dla Martynki"
DSC 3717


W dniach od 4 do 19.12.17r odbyła się szkolna akcja zbiórki nakrętek dla Martynki chorej na mukowiscydozę. Nakrętki przeznaczone będą na leczenie i rehabilitacje dziewczynki. W akcji wzięło udział 14 klas. Zebraliśmy w sumie 99,5 kg. nakrętek.

Pierniki od wolontariuszek
1

Dnia 13.12.2017r wolontariuszki naszej szkoły z klasy I TŻ : Martyna Gniaź, Martyna Kukawka, Laura Gajdowska, Oliwia Rapciak, Oliwia Stobińska, Patrycja Bolda oraz z klasy IV TOT: Julia Troka, Wiktoria Jankowska upiekły pierniki. Dary te przekazały za pośrednictwem ks. Karola Ciesielskiego osobom chorym, niepełnosprawnym z Parafii św. Katarzyny w Starogardzie Gd.

Gala z okazji
Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

 IMG 4053

Dnia 5.12.17r w Polpharmie odbyła się Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, na której nagrodzono najlepszego wolontariusza roku 2017. Wolontariuszki z naszej szkoły: Jagoda Sroka, Sandra Strączek, Natalia Szulz, Paulina Wróblewska z kl. II TH uczestniczyły w Gali i miały okazję poznać osoby angażujące się społecznie na rzecz drugiego człowieka.

Joomla templates by a4joomla