header.jpg

Informacje ogólne
egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

egzamin2

 

 

Harmonogram egzaminów sesja czewiec- lipiec 2020 - FORMUŁA 2017. Klasy III.pdf

Harmonogram egzaminów sesja czewiec- lipiec 2020. FORMUŁA 2012. Klasy IV.pdf

 

 

Informacja dotycząca

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie,

przeprowadzonego w sesji styczeń – luty 2020 r.

  1. Świadectwa oraz dyplomy i suplementy

Informujemy, że ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania szkoły świadectwa i dyplomy będą przekazane zdającym w późniejszym terminie, o czym będziemy informować.

Wyniki egzaminu można sprawdzić logując się na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku w serwisie dla uczniów.

Uczniowie, którzy nie mają loginu i hasła powinni skontaktować się z Wychowawcą klasy.

  1. Złożenie deklaracji do egzaminu przeprowadzanego w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. przez osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r.

Uczniowie, którzy nie zdali egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń – luty 2020r., mogą składać deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020r. do 31 marca br. w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźne zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail sekretariatu szkoły .

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  1. Deklaracja w załączniku
  2. Wglądy do prac egzaminacyjnych

Ze względu na wprowadzony na terenie kraju stan zagrożenia epidemicznego, okręgowe komisje egzaminacyjne nie mają obecnie możliwości przeprowadzania wglądów do sprawdzonych i ocenionych prac egzaminacyjnych (w części pisemnej – do zadań i udzielonych odpowiedzi; w części praktycznej – do kart oceny oraz, w przypadku egzaminu w modelu ‘d’ lub ‘dk’, dodatkowo do dokumentacji). Zdający, którzy chcieliby dokonać wglądu, mogą od 20 marca br. przesyłać do OKE (na adresy podane na stronach internetowych każdej komisji) stosowne wnioski, natomiast terminy wglądów zostaną wyznaczone przez dyrektorów OKE po wycofaniu stanu zagrożenia epidemicznego i powróceniu szkół i placówek edukacyjnych do funkcjonowania w standardowym trybie

Załącznik - deklaracja.pdf

 

Joomla templates by a4joomla