header.jpg

„Następcy Deyny”
1


Dnia 8 grudnia 2017r. w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się halowy turniej piłki nożnej "W poszukiwaniu następców Kazimierza Deyny". Organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportu oraz Starostwo Powiatowe. W turnieju wzięły udział drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych oraz ekipa Powiatu Starogardzkiego. Nasi reprezentanci po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni.

Nasi piłkarze pokonali w grupie ZSP Skórcz 2:0, ZSE 1:0 i I LO 2:1. W finale naprzeciw siebie stanęły drużyny Zespołu Szkół Zawodowych i Technikum w Owidzu. Jako pierwsi bramkę strzelili zawodnicy z ZSZ. Piłkarze z Technikum w Owidzu pod koniec spotkania zdobyli wyrównującego gola, a w ostatnich sekundach przypieczętowali swoje zwycięstwo. Śmiało można powiedzieć, że mistrz jest tylko jeden :). Trzecie miejsce wywalczyło II LO.
Podczas turnieju rozstrzygnięto również konkurs plastyczny. Najlepiej Kazimierza Deynę przedstawił: Mateusz Nierzwicki (II LO ). W konkursie wiedzy o mistrzu futbolu (pytania otwarte i test)zwyciężyła reprezentacja II LO przed ekipą z Czarnej Wody i "Ekonomika". Za "następców Kaki" w tym turnieju uznano Patryka Ossowskiego (Technikum w Owidzu) Kacpra Plutowskiego (II LO), i Patryka Naczyka (ZSZ). Najważniejsza jednak była dobra zabawa sportowa rywalizacja.

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG12.JPG13.JPG14.JPG15.JPG16.JPG17.JPG18.JPG

 

Joomla templates by a4joomla