header.jpg

Aktualności internat

mikolaj

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam przepięknych chwil w gronie rodzinnym
( narodowa kwarantanna ;-) ), bogatego gwiazdora ;-). Pamiętajcie jeszcze będzie dobrze…, a na tę chwilę mamy dla Was wspomnienie z zeszłorocznych jasełek.


Wasi wychowawcy

 

tekst

radawyniki

Dzień Chłopaka 2020

dzien chlopaka 1


W wtorek 29. września 2020 roku nasza społeczność internacka obchodziła Dzień Chłopaka. Ostatni dzień miesiąca jest właśnie

 

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie wychowanków w internacie, w dniu 01.09.2020

odbędzie się od godziny 9:00

W dniu zakwaterowania należy uiścić opłatę w księgowości szkoły za:

-wyżywienie – 10 zł/dzień

-opłata stała – 60zł/miesiąc

 

 

rece

 

 drodzy uczniowie

informujemy, iż w tej niewątpliwie trudnej sytuacji, spowodowanej pandemią koronawirusa, My jako Wychowawcy internatu służymy Wam wsparciem, pomocą oraz dobrym słowem. Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerami telefonów, które posiadają Wasi Rodzice, a także elektronicznie – poprzez Librusa.

 

Pozdrawiamy –

Wasi Wychowawcy

 

 

Konkurs na świąteczny pokój internacki rozstrzygnięty!

kn

Stroiki, łańcuchy, światełka, świeczki, choinki i inne ozdoby- tym właśnie mieszkańcy pokoi dziewcząt i chłopaków próbowali udowadniać, że to ich pokój jest ten naj! Walka była zacięta. Jury brała pod uwagę również porządek panujący w pokojach. Ostatecznie I miejsce w kategorii dziewczyn zdobyły: Julia Janowska, Michalina Szmergalska oraz Dominka Landowska. W kategorii chłopaków I miejsce zdobyli: Mateusz Pepliński, Kacper Warmbier, Błażej Knuth, Wojciech Buławski i Filip Sonnenfeld. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci świątecznych kubków a zwycięzcy kartę podarunkową do kina. Bardzo dziękujemy za udział i zachęcamy do poszukiwania inspiracji na przyszły rokJ

Internacka Wigilia

4


Wieczór 18.12.2019 roku , był wieczorem szczególnie ważnym w naszej społeczności internackiej. Tego właśnie dnia wychowankowie internatu wraz zaproszonymi gośćmi uczestniczyli w Internackiej Wigilii Bożego Narodzenia. Dzień Wigilii Bożego Narodzenia ma w sobie tę moc, że porusza ludzkie serce, budzi uśpione uczucia, zbliża ludzi, skłania do refleksji, uczy na nowo człowieczeństwa i przypomina o cudzie narodzin Jezusa w betlejemskiej grocie. Piękna świąteczna scenografia przy nastrojowym oświetleniu wprowadziła zgromadzonych w świąteczny nastrój. Nad przebiegiem całości czuwali wychowawcy. Po inscenizacji jasełek i złożonych życzeniach przystąpiliśmy do uroczystej kolacji; menu stanowiły typowe polskie dania wigilijne, słodycze, owoce cytrusowe i napoje. Wygląd i obfitość potraw oraz estetyka i dekoracja stołów wzbudziły ogólny zachwyt. Ważnym punktem podczas spotkania było wręczanie prezentu. Internacka brać życzy wszystkim Szczęśliwego Nowego 2020 Roku. 

Kolejny konkurs bożonarodzeniowy

sz

Nasi wychowankowie wzięli udział w XXVIII Kociewskim konkursie bożonarodzeniowym na Najciekawszą szopkę organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. Z dumą informujemy, że zdobyliśmy wyróżnienieJ GRATULACJE dla uczestników: Wiktorii Eliasz, Zbigniewa Kolaski, Marty Ossowskiej oraz Kamila Zielińskiego!!!!

Joomla templates by a4joomla