header1.jpg

Konkurs sleeveface rozstrzygnięty

 dawid szwoch michal kaczeszewski

SLEEVEFACE to zdjęcia, których elementem jest okładka książki lub płyty – wmontowana w ten sposób, że widoczna jest jako część twarzy, ciała bądź otoczenia. To nowoczesny, modny i zabawny sposób na popularyzację czytelnictwa i książki.

Z 30 dostarczonych zdjęć z trudem udało się wybrać najlepsze, bo wszystkie były zaskakujące i twórcze. Ocenialiśmy je pod kątem pomysłu, dbałości o szczegóły, precyzję dopasowania okładki książki do pozostałej części zdjęcia i jakość samego zdjęcia. I tak zostały przyznane równorzędne pierwsze miejsca autorom 5 zdjęć: Weronice Janas, Małgorzacie Piankowskiej, Darii Gabig, Martynie Kilich z klasy II TOT; Dawidowi Szwoch i Michałowi Kaczeszewskiemu z kl. 2TT; Kacprowi Fierek z kl. 3TOT i Iwonie Szwedowskiej z kl. 3TH.

Mam nadzieję, że wszyscy doskonale się bawili robiąc zdjęcia, a pozostali z zaciekawieniem je objerzą.

alicja swobodzinska, julia eschenbach.jpgbruchnan.jpgdawid szwoch1 michal kaczeszewski.jpgdawid szwoch michal kaczeszewski.jpgdrazek.jpgdrazek milkowska.jpgdrywa kordunowska.jpgdsc_0135.jpgdubiela.jpggadziejwska drazek.jpgigor hinca 2te.jpgimg_20190523_165909-01.jpegimg_20190603_194526.jpgiza poblocka.jpgjakub sprengel.jpgjakub sprengel1.jpgjanus piankowska gabig kilich.jpgkacper fierek.jpgkarol drywa iite.jpgklaudia szczodrowska iitot.jpgkordunowska drywa.jpgmilkowska.jpgmilkowska1.jpgnikodem janczak 1tg.jpgnikodem janczak 1tg1.jpgoliwia skonieczna.jpgoliwia skonieczna1.jpgpiotr iwanowski szymon siudzinski blazej gdaniec.jpgreceived_811502355886989.pngroksana czapla felinska.jpgszymon drawski  maciej litwinski    ii te.jpg

Joomla templates by a4joomla