header.jpg

merry christmas eve 4664642 1280

Regulamin konkursu

plastyczno-językowego na kartkę z życzeniami w języku obcym

Zespół przedmiotowy nauczycieli języków obcych ogłasza coroczny świąteczny konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku obcym (angielskim lub niemieckim).

 

Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować własną kartkę w dowolnym formacie i formie plastycznej oraz dołączyć do niej życzenia świąteczne w dowolnym języku obcym (ze względu na kwarantannę mile widziane są życzenia dla kolegów i nauczycieli;), a następnie zrobić zdjęcie tej kartki na tle swojego podręcznika do nauki języka obcego i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.podpisując się wg schematu: klasa + imię i nazwisko ucznia+ przedmiot, z którego uczeń chciałby otrzymać ocenę +nauczyciel uczący (w tytule emaila)

Jury, w skład którego wejdą nauczyciele języków obcych,  wezmą pod uwagę estetykę wykonania, ciekawość pomysłu, nietuzinkowość życzeń oraz poprawność językową. 

Termin wysyłania prac: 18.12.2020 (piątek, godz.15.00)

Prace wysłane po terminie lub niepodpisane zgodnie z powyższym schematem nie będą brane pod uwagę przy ocenie.

Nagroda za udział w konkursie to ocena 5 z dowolnego, wybranego przez ucznia języka (w przypadku miejsc: 1,2,3-ocena 6!) oraz nagroda rzeczowa otrzymana po powrocie do szkoły.

Jury, w skład którego wejdą nauczyciele języków obcych,  weźmie pod uwagę estetykę wykonania pracy, ciekawość pomysłu, nietuzinkowość życzeń oraz poprawność językową. 

Ps. Zwycięzcą konkursu fotograficznego z okazji Dnia Języków Obcych została klasa      2 b TH, która w nagrodę otrzymuje dzień bez odpytywania i ocen niedostatecznych (termin do ustalenia z wychowawcą oraz nauczycielami uczącymi przedmiotu) oraz słodką niespodziankę po powrocie do szkoły.

Joomla templates by a4joomla