header.jpg

111

Sukces naszych uczniów w konkursie badawczym „Postaw na Słońce” organizowanym przez BOŚ Fundacja - I miejsce w etapie I - Energia Słońca

10-osobowy zespół uczniów klasy IIbte Technikum im. gen. Józefa Hallera o nazwie „SunRangers”wziął udział w siódmej edycji konkursu badawczego „Postaw na Słońce”. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie referatu na temat energetyki, Odnawialnych Źródeł Energii i fotowoltaiki. Praca naszych uczniów uzyskała największą ilość punktów plasując zespół na I miejscu w pierwszym etapie ogólnopolskiej edycji konkursu. „SunRangers” podjęli wyzwanie walki o czołowe miejsce w drugim projektowym etapie. Przed nimi zadanie rozpowszechnienia wiedzy o  mikroinstalacjach OZE (Odnawialne Źródła Energii),szczególnie na temat fotowoltaiki czyli technologii przetwarzania energii słonecznej na elektryczną. Trzymamy kciuki !!!

111.png20210527_111426.jpg

Joomla templates by a4joomla