header.jpg

Przyszli hotelarze odwiedzają pracodawców
 DSC2758

Technikum im. generała Józefa Hallera w Owidzu uczestniczy w marszałkowskim projekcie „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”. Jesienią tego roku przyszli hotelarze odbywają wizyty studyjne w wybranych hotelach działających na terenie naszego województwa.

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy pierwszej technikum hotelarstwa odwiedzili Hotel SPA Faltom**** Gdynia-Rumia, a w tym tygodniu uczniowie drugiej klasy tegoż technikum odbyli wyjazd studyjny do gdańskiego Hotelu Hilton*****.

Naszych uczniów w recepcji powitała pani Anna Huk pełniąca funkcję Training Managera  i po krótkim wykładzie dotyczącym sieci hoteli Hilton, połączonym z miłym poczęstunkiem i projekcją filmów tematycznych, oprowadziła nas po pięknie wkomponowanym w gdańską starówkę budynku. Mogliśmy obejrzeć nowoczesną salę konferencyjną, pomieszczenie centrum biznesowego, apartament prezydencki oraz inne pokoje, a także umieszczone na piątym piętrze: bar High5 z tarasem z widokiem na Motławę i Długie Pobrzeże oraz strefę SPA z basenem. Nasi uczniowie zostali także zaproszeni do zgłaszania się na praktyki zawodowe oraz w przyszłości, do aplikowania o pracę. Za miłe przyjęcie bardzo dziękujemy pracownikom hotelu Hilton***** w Gdańsku i zapraszamy do oglądania zdjęć. W przyszłym tygodniu uczniowie klasy IV technikum hotelarstwa, w ramach tego samego projektu, odwiedzą hotel Scandic**** w Gdańsku.

_DSC2758.JPG_DSC2777.JPG_DSC2793.JPG_DSC2797.JPG_DSC2801.JPG_DSC2802.JPG_DSC2803.JPG_DSC2811.JPG_DSC2816.JPG_DSC2817.JPG

Joomla templates by a4joomla