header1.jpg

zyj

Nasza szkoła znalazła się w gronie 25 szkół z całej Polski, które zakwalifikowały się do realizacji XI edycji projektu "Żyj finansowo ! czyli jak zarządzać finansami osobistymi ". Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej z siedzibą w Gdyni.

Uczniowie biorą udział w dodatkowych zajęciach, w wymiarze 18 godzin lekcyjnych. Odbywają się one w soboty ( blok sześciogodzinny) w dniach 26 styczeń, 2 luty, 23 marzec 2019 roku .

Tematyka warsztatów dotyczy: planowania finansowego, planowania własnej kariery zawodowej, opracowywania budżetu osobistego, oszczędzania i inwestowania własnych zasobów pieniężnych, umiejętności wyboru najkorzystniejszego kredytu i korzystania z ubezpieczeń.

Uczestnicy projektu oprócz nabycia praktycznych umiejętności z zakresu racjonalnego gospodarowania finansami osobistymi, otrzymali bezpłatne materiały dla uczniów i gadżety. Uczestniczą również w dwu etapowym konkursie "Żyj finansowo !"

Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody pieniężne: I miejsce – 3.000 zł, II miejsce – 2.000 zł oraz III miejsce – 1.000 zł.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE KONKURSU, WRAZ Z TERMINAMI I REGULAMINEM znajdują się na stronie internetowej organizatora projektu - Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej https://www.skef.pl/zyj-finansowo/

obraz (3)

 

12.jpg123.jpg1234.jpg12345.jpg

Joomla templates by a4joomla