Drukuj

Powiatowe Drużynowe i Sztafetowe Biegi Przełajowe

biegi 4

Dnia 2 października 2019 roku w bardzo ciężkich warunkach pogodowych rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Zawody jak co roku odbyły się na terenach stadionu miejskiego w Skórczu. Opiekunem podczas zawodów był pan Maciej Gabryel a szkołę reprezentowali:

Wiktoria Chojnacka, Laura Langowska, Wiktoria Schella, Nikola Stobba, Michalina Szmergalska, Daria Zielińska, Kacper Grania, Patryk Kopytkowski, Damian Narloch, Maciej Nierzwicki, Paweł Piątkowski, Tomasz Wiśniewski.

W dniu 10 października 2019 na boisku szkolnym w Kaliskach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Niestety pomimo wielkich nadziei dziewczęca reprezentacja naszej szkoły nie ukończyła biegu, gdyż pechowo na 5 zmianie urazu kolana doznała jedna z dziewcząt i musiała zejść z trasy. Chłopcy natomiast zajęli 7 miejsce. Opiekunowie p. Robert Prabucki i p. Maciej Gabryel obiecali, że za rok uda się uzyskać lepsze wyniki i ukończyć biegi bez żadnych kontuzji.

AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.